Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Nová oblátská appka

Nová oblátská appkaJe tu nová aplikace OMIWORLD! Vytvořili ji obláti pro obláty a celou oblátskou rodinu, aby nás podporovala v našem poslání hlásat radostnou zvěst a být nablízku lidem, kteří nám jsou svěřeni. Jejím úkolem je také napomáhat vytvářet společenství (komunio) mezi námi a onu rodinnou blízkost, která je pro naše charisma tolik příznačná.
Najdete v ní:
NOVINKY, které nám umožní zůstat propojeni napříč celým oblátským světem a zakusit to, že třeba i my v Česku máme účast na misijních radostech oblátské rodiny na Madagaskaru a že i nás se týkají obtíže, se kterými se musí třeba právě teď potýkat obláti ve Venezuele.
COR-UNUM, pravidelné úvahy nad aktuálními misijními tématy, které nám přinášejí členové generální správy, aby i skrze ně podporovali jednotu naší rodiny.
OMI EVENTS, podrobný sdílený kalendář akcí oblátské rodiny po celém světě, do kterého je možné se zaregistrovat přímo z aplikace. Oblátská činnost v Bangladéši se tak může lehce stát inspirací pro misijní aktivity v naší provincii a zároveň se můžeme za své důležité misijní působení modlit navzdory vzdálenostem, které nás dělí.
Aplikace OMIWORLD je nyní k dispozici v našich třech oficiálních jazycích, tedy v angličtině, francouzštině a španělštině.
Díky této nové aplikaci chceme my, obláti, poutníci naděje ve společenství, posílit naše vztahy uprostřed celosvětové oblátské rodiny a pokračovat v poslání sloužit především chudým a lidem na okraji společnosti.
Aplikaci je možné si stáhnout v obchodu App Store nebo Play Store.
Vlastimil, OMI